Breaking

‘দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব’ৰ কমেডি অভিনেতা চান্দু চাই ৱালাৰ পত্নীৰ সৌন্দৰ্য দেখি আচৰিত হৈ পৰিব আপুনি

0 333

আপুনি চান্দু চাহ ৱালাৰ পত্নীৰ সৌন্দৰ্য দেখি আচৰিত হ’ব, সৰু পৰ্দাত অহা দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব’ আজিৰ সময়ত সকলোৰে প্ৰথম পছন্দ হৈ আছে, সকলোৱে এই অনুষ্ঠানটোত অহা প্ৰতিজন শিল্পীৰ চৰিত্ৰ টো ভাল পাইছে, য’ত এই অনুষ্ঠানটোত দেখা পোৱা চন্দন প্ৰভাকৰে চান্দৱালাৰ চৰিত্ৰত চান্দু চাইৱালাক দেখি বৰ ভাল পাইছে। তেওঁৰ পাতল পুলিলকি চি নচজোকদৰ্শকৰ দ্বাৰা বহুত ভাল লাগে। কিন্তু খুব কম লোকেই জানে যে এই অনুষ্ঠানটোত চাহ খাই থকা চান্দু বাস্তৱ জীৱনত এজন যান্ত্ৰিক অভিযন্তা। তেওঁ পঞ্জাৱৰ পৰা এই ডিগ্ৰী লাভ কৰিছে।পঞ্জাৱৰ পৰা অহা চন্দন প্ৰভাকৰ আৰু কপিল শৰ্মা শৈশৱৰ বন্ধু।

দুয়োৰে মাজত এটা ভাল বন্ধন আছে। চন্দন প্ৰভাকৰে সদায় অভিনয়ৰ প্ৰতি ভাল পায়। আৰু তেওঁৰ শখ পূৰণ কৰাত, তেওঁৰ বন্ধু কপিল শৰ্মাই তেওঁক এটা সুযোগ দিছিল, তেওঁ দ্য গ্ৰেট ইণ্ডিয়ান লাফটাৰ চেলেঞ্জৰ সৈতে কপিল শৰ্মাৰ সৈতে কেৰিয়াৰ আৰম্ভ কৰিছিল।এই অনুষ্ঠানৰ সমাপ্তিৰ পিছত, তেওঁ দ্য কপিল শৰ্মা শ্ব’ত চান্দু চাইৱালাৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰে। এই চৰিত্ৰটোৱে তেওঁৰ জীৱন সলনি কৰিছিল। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই অভিনেতাসকলে সপ্তাহত প্ৰায় 8 লাখ টকা মাচুল লয়। নিজৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বিষয়ে ক’বলৈ গ’লে, চন্দন প্ৰভাকৰে নন্দিনী খান্না নামৰ এজনী ছোৱালীক বিয়া কৰাইছিল।

Leave A Reply