Breaking

এয়াৰ এম্বুলেন্সেৰে গুৱাহাটীলৈ অনা হ’ল জুবিন গাৰ্গক

0 83

এয়াৰ এম্বুলেন্সেৰে গুৱাহাটীলৈ অনা হ’ল জুবিন গাৰ্গক । মূৰত পাঁচটা চিলাই, গায়ক জুবিন গাৰ্গ চিকিৎসালয়ত! বিমানেৰে গুৱাহাটীলৈ লৈ যোৱা হৈছে তেওঁ অলপতে এটা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ এটা ৰিজৰ্টত আছিল। তাত বাথৰাম পিছলি পৰিছিল আৰু তেওঁৰ ভৰিৰ ওপৰত পৰিছিল। ফলস্বৰূপে, অসমৰ গায়ক জুবিন গাৰ্গৰ মূৰত আঘাত লাগিছিল।

জনপ্ৰিয় গায়ক গায়ক আৰু সংগীত পৰিচালক জুবিন গাৰ্গক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। তেওঁক অসমৰ ডিব্ৰুগড়ৰ এখন ব্যক্তিগত চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। তেওঁ অসমৰ এজন জনপ্ৰিয় গায়ক। তেওঁৰ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হোৱাৰ খবৰ ওলাই অহাৰ লগে লগে অনুৰাগীসকল চিন্তিত হৈ পৰিছে। বহুলোকৰ বাবে প্ৰশ্ন টো হ’ল, হঠাতে কি হ’ল?

এইটো জনা যায় যে মূৰৰ আঘাতৰ বাবে তেওঁক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। তেওঁ অলপতে এটা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ এটা ৰিজৰ্টত আছিল। তাত বাথৰাম পিছলি পৰিছিল আৰু তেওঁৰ ভৰিৰ ওপৰত পৰিছিল। ফলস্বৰূপে, মুৰটো আঘাত প্ৰাপ্ত হয়। তেওঁক লগে লগে ডিব্ৰুগড়ৰ এখন চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল। মোৰ মূৰত পাঁচটা চিলাই আছে। তাৰ পৰা তেওঁক এয়াৰ এম্বুলেন্সত গুৱাহাটীলৈ লৈ যোৱা হৈছিল, চিকিৎসকসকলে কয় যে তেওঁক বৰ্তমানৰ বাবে পৰ্যবেক্ষণত ৰখা হৈছে।

জুবিনও এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে অসুস্থ হৈ পৰিছিল। গুৱাহাটীত এটা অনুষ্ঠান সম্পাদন কৰোঁতে তেওঁক অসুস্থ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। জুবিনৰ অসুস্থতাৰ খবৰবৰ্তমান তেওঁৰ প্ৰিয় গায়কৰ সুস্থতাৰ বাবে ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে শুভেচ্ছা জনাইছে।

জুবিন কেৱল অসমতে নহয়, বংগ আৰু বলীউডতো সমানে জনপ্ৰিয়। তেওঁৰ আটাইতকৈ জনপ্ৰিয় গানবোৰ হৈছে ‘গেং ষ্টাৰ’ৰ ‘য়া আলী’ আৰু ‘কৃষ ৩’ৰ ‘দিল তু হি বাটা’। গায়কৰ দুৰ্ঘটনাক লৈ চিন্তিত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা। তেওঁ নিজকে বিচাৰিছিল। তেওঁ লগতে নিৰ্দেশ দিছিল যে চিকিৎসাত কোনো অৱহেলা হোৱা উচিত নহয়।