Breaking

ওৰাঙত ফ্ৰেইণ্ড ক্লাবৰ উদ্যোগত সদৌ অসম ভিত্তিত বেডমিন্টন প্ৰতিযোগিতা

0 12

ওদালগুৰি জিলাৰ ওৰাঙৰ ফ্ৰেইণ্ড ক্লাবৰ উদ্যোগত সদৌ অসম ভিত্তিত বেড মিন্টন প্ৰতিযোগিতা এখনি অহা ৬ আৰু ৭ মাৰ্চত ওৰাঙৰ  কলাগুৰু বিষ্ণু ৰাভা স্নাতক মহাবিদ্যালয়ৰ ইন্দোৰ ষ্টেডিয়ামত আয়োজন কৰা হৈছে ৷বিগত বৰ্ষৰ দৰে এইবেলি ফ্ৰেইণ্ড ক্লাবৰ উদ্যোগত আয়োজিত বেড মিন্টন প্ৰতিযোগিতাৰ  (দ্বৈত ভাবে) প্ৰথম বিজয়ীক পুৰস্কাৰ  নগদ ১০হেজাৰ,দ্বিতীয় বিজয়ীক  পুৰস্কাৰ-নগদ ৭হেজাৰ টকা,তৃতীয় বিজয়ীক পুৰষ্কাৰ ৩হেজাৰ প্ৰদান কৰা হব  বুলি উদযাপন সমিতিৰ সভাপতি পিন্টু মাহাতো,সম্পাদক অবিনাশ শইকীয়াই জনাইছে ৷প্ৰতিযোগিতাৰ কাৰ্য্যসুচী অনুসৰি ৬ মাৰ্চত পুৱা ৮ বজাত পতাকা উত্তোলন কৰিব ফ্ৰেইণ্ড ক্লাবৰ সভাপতিয়ে ৷ আবেলি ৪বজাত প্ৰতিযোগিতা শুভাৰম্ভী কৰিব -৭০নং মাজবাট বিধান সভা সমষ্টিৰ বিধায়ক চৰণ বড়োবে  ৷আবেলি ৪-১৫বজাৰ পৰা প্ৰদৰ্শনী মুলক উদ্বোধনী প্ৰতিযোগিতা আৰু সন্ধিয়া ৫ বজাৰ মুল প্ৰতিযোগিতা সমুহ নিশা ৩বজালৈ অনুষ্ঠিত কৰা হব ৷ অহা ৭মাৰ্চত পুৱা ৯বজাৰ  পৰা পৰৰ্ৱতী খেল সমুহ পুনৰ আৰাম্ত কৰা হব বুলি উদ্যোক্তা সকলে জনাইছে ৷ প্ৰতিযোগিতাত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ আগ্ৰহী সকলক ভৰ্তি মাছুল ৫শ টকাৰ সৈতে +9101218467, 8638841937, 7002621509, 7002905944 এই নম্বৰত সকলো প্ৰকাৰৰ যোগাযোগ কৰাৰ বাবে আহ্বান কৰা হৈছে ৷