Breaking

অসুখ হৈছে ক্ৰিষ্টিয়ানো ৰোনাল্ডোৰ। খেলিব পাৰিবনে বিশ্বকাপ? চিন্তাত দল তথা অনুৰাগী।

0 12

২০২২, ২০ তাৰিখে আৰম্ভ হ’ব ফিফা বিশ্বকাপ । পৰ্তুগালৰ প্ৰথমখন খেল ২৪ তাৰিখে হ’ব ঘানাৰ বিৰুদ্ধে । তাৰ আগতে, ৰোনাল্ডো আৰু পৰ্তুগালৰ অনুৰাগীসকল অলপ চিন্তিত।

 বিশ্বকাপ আৰম্ভ হোৱাৰ আগতে, ক্ৰিষ্টিয়ানো ৰোনাল্ডো আৰু পৰ্তুগালৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে কিছু বেয়া খবৰ । কাৰণ পৰ্তুগীজ চুপাৰষ্টাৰ জন অসুস্থ।

বিশ্বকাপ আৰম্ভ হোৱাৰ আগতে, ক্ৰিষ্টিয়ানো ৰোনাল্ডো আৰু পৰ্তুগালৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে কিছু বেয়া খবৰ । কাৰণ পৰ্তুগীজ চুপাৰষ্টাৰ জন অসুস্থ।

 ক্ৰিষ্টিয়ানো ৰোনাল্ডোৱে দলটোৰ অনুশীলনত যোগদান নকৰিব পাৰে। বাতৰিটো ওলাই অহাৰ লগে লগে ফুটবল জগতত চাঞ্চল্য বিয়পি পৰিল।

ক্ৰিষ্টিয়ানো ৰোনাল্ডোৱে দলটোৰ অনুশীলনত যোগদান নকৰিব পাৰে। বাতৰিটো ওলাই অহাৰ লগে লগে ফুটবল জগতত চাঞ্চল্য বিয়পি পৰিল। পৰ্তুগাল দল পৰিচালনাৰ মতে, ৰোনাল্ডো পেটৰ সমস্যাত ভুগি আছে। সেইকাৰণে তেওঁ অনুশীলন কৰিবলৈ অহা নাছিল। পৰ্তুগালে বৃহস্পতিবাৰে লিছবেনত নাইজেৰিয়াৰ বিৰুদ্ধে এখন ৱাৰ্ম-আপ মেচ খেলিব। দলটোৰ প্ৰশিক্ষক ফাৰ্নাণ্ডো চেণ্টোছে কৈছিল যে ৰোনাল্ডো খেলখনত নাথাকিব।

 দলটোৰ প্ৰশিক্ষকে কাটাৰলৈ যোৱাৰ আগতে ৰোনাল্ডোৰ সৈতে কোনো বিপদাশংকা ল'বলৈ ইচ্ছুক নহয়। অৱশ্যে, চি.আৰ.7-ৰ শাৰীৰিক অৱস্থা ভাল স্থানত আছে।

দলটোৰ প্ৰশিক্ষকে কাটাৰলৈ যোৱাৰ আগতে ৰোনাল্ডোৰ সৈতে কোনো বিপদাশংকা ল’বলৈ ইচ্ছুক নহয়। অৱশ্যে, চি.আৰ.7-ৰ শাৰীৰিক অৱস্থা ভাল স্থানত আছে।

 পৰ্তুগালে ২৪ তাৰিখে তেওঁলোকৰ বিশ্বকাপ অভিযান আৰম্ভ কৰিব। ঘানা প্ৰথমখন খেলত মুখামুখি হ'ব। তাৰ আগতে, ৰোনাল্ডো সুস্থ হ'ব, দলটোৰ প্ৰশিক্ষকে আশা কৰে।

পৰ্তুগালে ২৪ তাৰিখে তেওঁলোকৰ বিশ্বকাপ অভিযান আৰম্ভ কৰিব। ঘানা প্ৰথমখন খেলত মুখামুখি হ’ব। তাৰ আগতে, ৰোনাল্ডো সুস্থ হ’ব, দলটোৰ প্ৰশিক্ষকে আশা কৰে।

Leave A Reply