Breaking

মহেশ ভট্টৰ বোৱাৰী লাভিনাই শহুৰেকৰ অপকৰ্মপ্ৰকাশ কৰে, বন্ধ কোঠাত শহুৰেকে কয়…

0 81,997

গ্লেমাৰ ৱৰ্ল্ড আৰু বিতৰ্ক একেটা মুদ্ৰাৰ দুটা দিশ। কেতিয়াবা বলিউডত বিভিন্ন সম্পৰ্কৰ বিতৰ্ক অনুশীলনৰ কেন্দ্ৰলৈ আহে। বিশেষকৈ, বিখ্যাত চলচ্চিত্ৰ পৰিচালক মহেশ ভট্ট বহুবাৰ এনে বিতৰ্কত আবদ্ধ হৈ আছিল। যদিও তেওঁৰ দ্বাৰা পৰিচালিত কেইবাখনো চলচ্চিত্ৰ চুপাৰহিট আছিল, তেওঁ তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনত বহুতো বিতৰ্কৰ সৈতে জড়িত আছিল। তেওঁৰ মাজৰ এটা বিতৰ্ক হ’ল তেওঁৰ নিজৰ জীয়েকক চুম্বন কৰা আৰু কেমেৰাত তাইক বিয়া কৰাৰ ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰা। শুনি আচৰিত লাগিছিল, কিন্তু এইটো সঁচা আছিল।

মহেশ ভট্টৰ জ্যেষ্ঠ কন্যা পূজা ভট্টৰ বিষয়ে আলোচনা কৰা হৈছে। পূজাৰ সৰুৰে পৰাই দেউতাক মহেশ ভট্টৰ সৈতে অতি ঘনিষ্ঠ সম্পৰ্ক আছিল। তেওঁলোকে একেলগে বহুতো চলচ্চিত্ৰ পৰিচালনা কৰিছে। ছোৱালীজনীৰ সৈতে এনেকুৱা সম্পৰ্ক আছিল যে মহেশ ভট্টে এখন আলোচনীৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত তেওঁৰ জীয়েক পূজা ভট্টৰ কোলাত বহি তাইৰ ওঁঠত চুমা খাইছিল। “পূজা মোৰ ছোৱালী নহ’লে, তাইক বিয়া কৰাবলৈ কোনো সমস্যা নহ’লহেঁতেন। “

অৱশ্যে, বহুলোকে ভাবিছিল যে বয়স বৃদ্ধিহোৱাৰ লগে লগে, মহেশ ভট্টৰ জীৱনৰ পৰা বিতৰ্কৰ তালিকা হ্ৰাস পাব পাৰে। কিন্তু মহেশ ভট্টই নিজকে বিতৰ্কত ৰাখিব বিচাৰে। শেহতীয়াকৈ, মহেশ ভট্টৰ বোৱাৰী আৰু অভিনেত্ৰী লোভিনা লাধে এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু মহেশ ভট্টৰ বিৰুদ্ধে কিছু অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে, যিনে নেটিজেনসকলক হতবাক কৰি তুলিছে। লভিনা লোধ মহেশ ভট্টৰ ভতিজা সুমিত সভৰৱালৰ পত্নী।

ভিডিঅ’টোত, লাভিনাই অভিযোগ কৰিছিল যে মহেশ ভট্টই তেওঁক এক সম্পূৰ্ণ চিন্তা কৰিছিল। কাৰণ তাই জানে যে তাইৰ স্বামী সুমিত আৰু মহেশ ভট্ট দুয়োনিষিদ্ধ সামগ্ৰী যোগান ধৰে। তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে এগৰাকী অভিনেত্ৰী আছিল যিয়ে আমিৰা দস্তুৰ আৰু স্বপ্না পাবিকক বিভিন্ন অবৈধ সামগ্ৰী যোগান ধৰিছিল। ভিডিঅ’টোৰ শেষত, তেওঁ কৈছিল যে স্বামী সুমিত সাভাৰাল আৰু মহেশ ভট্ট দায়বদ্ধ হ’ব যদি তেওঁৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্য থাকে।

Leave A Reply