Breaking

বিবাহৰ আগতেই গৰ্ভাৱতী আছিল নেহা কক্কৰ !

0 2,185

বিবাহৰ দুমাহৰ পিছতে নেহা কক্কৰে ইন্টাগ্ৰামত এটা পোষ্ট কৰিছে যিটো পোষ্ট দেখাৰ পিছত সকলোকে আচৰিত কৰা দেখা গৈছে । ছচিয়েল মেডিয়াত পোষ্টটোকলৈ চৰ্চা আৰম্ভ হৈছে । পোষ্টটোত  এখন ফটো পোষ্ট কৰা হৈছিল আৰু য’ত নেহাক গৰ্ভৱতী যেন দেখা গৈছে । নেহাই পোষ্টটোত এই বিষয়ে খোলাকৈ একো কোৱা নাই যদিও নেহাই ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টটোত স্বামী ৰোহন প্ৰীতৰ লগত ফটো শ্বেয়াৰ কৰি ফটোৰ কেপশ্বনত লিখিছে যে #KhyaalRakhyaKar (যত্ন ৰাখা) ।

ইন্টাগ্ৰাম পোষ্টৰ ফটোখন

নেহা কক্কৰৰ এটা ইন্টাগ্ৰাম পোষ্টে সকলোকে আচৰিত কৰিছে। বিবাহৰ দুমাহৰ পিছতে এনে ছবি দেখি সকলো আচৰিত হৈ পৰিছে ।

নেহাৰ পোষ্টটোত স্বামী ৰোহন প্ৰীতে মন্তব্য কৰি লিখিলে, “এতিয়া তুমি অধিক যত্ন ল’ব লাগিব” । ছচিয়েল মেডিয়াত পোষ্টটোকলৈ চৰ্চা আৰম্ভ হৈছে ।

নেহা কক্কৰৰ ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টটো দেখি গৰ্ভৱতী যেন লাগিছে যদিও এয়াও হ’ব পাৰে যে শিল্পী গৰাকীয়ে কোনো এলবামৰ শ্বুটিংৰ বাবে এনে এটা ৰূপত দেখা গৈছে । কিয়নো নেহা কক্কৰৰ প্ৰায়বোৰ গানতে নেহাই নিজে অভিনয় কৰা দেখিবলৈ পোৱা যায় ।

নেহাৰ পোষ্টটোত জনপ্ৰিয় কমেডিয়ান কপিল শর্মাই শুভেচ্ছা প্ৰদান কৰা দেখিবলৈ পোৱা গৈছে ।

নেহা কক্কৰৰ বিশেষ ইনষ্টাগ্ৰাম পোষ্টটো চাবৰ বাবে ইয়াত ক্লিক