Breaking

আজি অনুষ্ঠিত হ’ব চেন্নাই ছুপাৰ কিংছ আৰু গুজৰাট টাইটানছৰ মাজত চূড়ান্ত খেলখন।পুৰণি টিকটেৰে খেলখন চাব পাৰিব…

0 67

‘ৰিজাৰ্ভ ডে’ত চেন্নাই ছুপাৰ কিংছ আৰু গুজৰাট টাইটানছৰ মাজত অনুষ্ঠিত হ’ব চূড়ান্ত খেলখন। ফটা টিকট লৈ ফাইনেল মেচ চাব পাৰিবনে?‘ৰিজাৰ্ভ ডে’ত চেন্নাই ছুপাৰ কিংছ আৰু গুজৰাট টাইটানছৰ মাজত অনুষ্ঠিত হ’ব চূড়ান্ত খেলখন। সোমবাৰে অনুষ্ঠিত হ’ব আইপিএল ২০২৩ৰ ‘ৰিজাৰ্ভ ডে’ৰ চূড়ান্ত খেল। আইপিএলে দৰ্শকৰ বাবে এক আপডেট মুকলি কৰিছে। বৰষুণৰ বাবে দেওবাৰে অনুষ্ঠিত হ’ব পৰা নাছিল চূড়ান্ত খেলখন। কিন্তু এই মেচখন চাবলৈ দৰ্শকে বহু সংখ্যক হাত আগবঢ়াইছিল। দৰ্শকৰ বাবে ভাল খবৰটো হ’ল যে পুৰণি টিকটেৰে খেলখন চাব পাৰিব। কিন্তু এই ক্ষেত্ৰত কিছু কথাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখিব লাগিব। যদি কেৱল ডিজিটেল টিকট অৰ্থাৎ মোবাইলত টিকট থাকে তেন্তে খেলখন চাব নোৱাৰিব। যদি টিকটত প্ৰয়োজনীয় নথি-পত্ৰ আৰু যদি টিকটতো ফাটি গৈছে, তেতিয়াও আপুনি মেচখন চাব পাৰিব। টিকটত নম্বৰ আৰু বাৰ ক’ড ছপা হোৱাটো প্ৰয়োজনীয়। তাৎপৰ্যপূৰ্ণ কথাটো হ’ল, বৰষুণৰ বাবে মহেন্দ্ৰ সিং ধোনিৰ অধিনায়ক চেন্নাই আৰু হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াৰ অধিনায়ক গুজৰাটৰ মাজত চূড়ান্ত খেলখন কালি খেলিব পৰা নাছিল। আজি সন্ধিয়া অনুষ্ঠিত হ’ব খেলখন।

কি পৰিস্থিতিত আপুনি পুৰণি টিকটেৰে খেলখন চাব পাৰিব?

টিকট ফাটি যোৱাৰ লগতে প্ৰয়োজনীয় সকলো অংশ উপস্থিত থাকিব লাগিব
টিকটৰ ফাটি যোৱা ফালে সকলো প্ৰয়োজনীয় তথ্য থাকিব লাগিব


কি পৰিস্থিতিত খেল চাব নোৱাৰিব?

কেৱল ডিজিটেল টিকটহে উপলব্ধ
টিকটৰ ফাটি যোৱা অত্যাৱশ্যকীয় অংশ (বাৰ ক’ড, নম্বৰ) যদি নাথাকে


Leave A Reply