Breaking

‘গাণ্ডি বাত’ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে স্বচ্ছ পোছাকত তেওঁৰ সৌন্দৰ্য প্ৰকাশ কৰিছে, ছবিখনে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক টোপনি হেৰুৱাইছে…

0 139

সন্ধানী জৈন বৰ্তমান প্ৰজন্মৰ বাবে আটাইতকৈ পৰিচিত মুখ। তেওঁ ৱেব শৃংখলা ‘গাণ্ডি বাত ২’ৰ জৰিয়তে দৰ্শকৰ মাজত জনাজাত। সন্ধানকাৰীগৰাকী ক’লে এগৰাকী সাহসী অভিনেত্ৰী হিচাপে সকলোৱে। তেওঁক শৃংখলাটোত কেইটামান সাহসী দৃশ্য প্ৰদৰ্শন কৰা দেখা গৈছিল, যাৰ ফলত দৰ্শকসকল টোপনি আহিছিল। শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ কেইবাখনো সাহসী ছবি ছ’চিয়েল মিডিয়া পৃষ্ঠাত ভাইৰেল হৈ পৰিছে, যাৰ অনুসৰি তেওঁ অনুশীলন কৰি আছে।

অভিনেত্ৰীগৰাকী মধ্য প্ৰদেশৰ বাসিন্দা। অভিনয়ৰ পৃথিৱীলৈ অহাৰ আগতে তাই মডেলিং কৰিছিল। মডেলিংৰ উপৰিও, তেওঁক একাধিক অনুষ্ঠান ৰখা দেখা গৈছিল। ব্যক্তিগত পাৰ্টি, ডাঙৰ অনুষ্ঠানৰ উপৰিও, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে একাধিক অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিছে।

এগৰাকী বৰ্তমানৰ অভিনেত্ৰী হিচাপে, জৈন ছ’চিয়েল মিডিয়া পৃষ্ঠাত অতি সক্ৰিয়। নেটত তেওঁৰ অনুৰাগীৰ সংখ্যা কম নহয়। ইনষ্টাগ্ৰামত অনুসৰণকাৰীৰ সংখ্যা ৫.৮ নিযুত। নেটত থকা তাইৰ অনুৰাগীসকলে তাইৰ এক আভাস পাবলৈ অপেক্ষা কৰি আছে। নেটৰ মাজেৰে তেওঁৰ একাধিক ফেনপেজও আছে। তাৰ পৰা, তেওঁৰ কেইবাখনো ছবি আৰু ভিডিঅ’ প্ৰতি মুহূৰ্তত ভাইৰেল হৈ পৰে। তেওঁ তেওঁৰ অনুৰাগীসকলকো নিৰাশ নকৰে। মন কৰিব লগীয়া যে তেওঁ অলপতে কৰণ জোহৰৰ জন্মদিনৰ গ্ৰেণ্ড পাৰ্টিত অতিথি আছিল। তাইক ক’লা পোছাকত দেখা গৈছিল।

শেহতীয়াকৈ, অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ একাধিক গৰম, সাহসী চেহেৰা ভাইৰেল হোৱা দেখা গৈছিল। যেতিয়াৰ পৰা ই ভাইৰেল হৈ পৰিছে, নেটিজেনৰ এটা অংশই সুধি আহিছে যে অভিনেত্ৰীগৰাকীক আকৌ এবাৰ এএলটি বালাজীৰ এটা সাহসী ৱেব শৃংখলাত অভিনেত্ৰী হিচাপে দেখা যাব নেকি? অৱশ্যে, এতিয়ালৈকে এই সন্দৰ্ভত কোনো তথ্য পোৱা হোৱা নাই। এতিয়াৰ বাবে, অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই ফটোবোৰ ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰু তেওঁৰ অনুৰাগীসকল হতবাক হৈছে। আকৰ্ষণীয় অনুৰাগীসকলৰ এটা অংশ।