Breaking

মহিলাগৰাকীয়ে গোটেই ৰাতি কাপোৰ নোহোৱাকৈ ঘূৰি ফুৰিছিল! ঘৰবোৰৰ ঘণ্টা বাজি উঠিল…

0 112

উত্তৰ প্ৰদেশৰ ৰামপুৰত এগৰাকী মহিলাই গোটেই ৰাতি কাপোৰ নোহোৱাকৈ ঘূৰি ফুৰিছিল। এই সময়ত তেওঁ বহু ঘৰৰ বাহিৰলৈ গৈ ঘণ্টা বজাইছিল। এজন ব্যক্তিৰ অভিযোগৰ পিছতে আৰক্ষীয়ে বিষয়টোৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰে। আৰক্ষীয়ে জনোৱা মতে, মহিলাগৰাকীক চিনাক্ত কৰা হৈছে।

আচলতে ৰামপুৰৰ এগৰাকী মহিলাই গভীৰ নিশা কোনো কাপোৰ নিপিন্ধাকৈ ঘূৰি ফুৰিছিল। ২৯ জানুৱাৰীত মহিলাগৰাকীয়ে স্থানীয় এজন বাসিন্দাৰ দুৱাৰৰ ঘণ্টা বজোৱাৰ সময়তে বিষয়টো পোহৰলৈ আহে। এই ব্যক্তিজনে মহিলাগৰাকীৰ বিৰুদ্ধে আৰক্ষীৰ ওচৰত এজাহাৰ দাখিল কৰে। আৰক্ষীয়ে মহিলাগৰাকীক চিনাক্ত কৰি পৰিয়ালৰ লোকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰে। জেৰাৰ সময়ত মহিলাগৰাকী মানসিকভাৱে অসুস্থ হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে।

মহিলাগৰাকীৰ পৰিয়ালৰ লোকে জনোৱা মতে, যোৱা পাঁচ বছৰ ধৰি বাৰেলীত চিকিৎসাধীন হৈ আছে। আৰক্ষীয়ে মহিলাগৰাকীক চোৱা-চিতা কৰাৰ লগতে ৰাতি ঘৰতে ৰাখিবলৈও আত্মীয়ক পৰামৰ্শ দিছে। কথিতভাৱে চিচিটিভি ফুটেজত মহিলাগৰাকীয়ে ৰামপুৰৰ মিলক গাঁৱৰ ৰাজপথত ঘূৰি ফুৰা দেখা গৈছে।

ৰামপুৰ আৰক্ষীয়ে টুইট কৰি জনসাধাৰণক আহ্বান জনাইছে যে যদি কোনো মহিলাক কেতিয়াবা দেখা যায় তেন্তে প্ৰথমে সাজ-পোছাক পিন্ধাওক আৰু তাৰ পিছত আৰক্ষীক এই বিষয়ে অৱগত কৰক।

একে সময়তে এই গোচৰৰ পিছত আৰক্ষীৰ নিৰাপত্তাক লৈও বহু লোকে প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰিছে। তেওঁলোকে কয় যে মাজনিশা মহিলাগৰাকীয়ে কাপোৰ নোহোৱাকৈ ঘূৰি ফুৰিছিল। নিশা ১.৩০ বজাত আৰু নিশা ৩ বজালৈকে একেটা পথতে দেখা গৈছে মহিলাগৰাকীক। এইখিনি সময় ক’ত আছিল আৰক্ষীৰ দলটো? আৰক্ষীৰ টহল দিয়াৰ ক্ষেত্ৰতো গুৰুতৰ প্ৰশ্নৰ উত্থাপন হৈছে।

Leave A Reply