Breaking

কাপোৰ নহয় ,চুলিৰে শৰীৰৰ সন্মুখভাগ ঢাকিলে উৰ্ফি জাভেদে……

0 24

উৰ্ফি জাভেদ বিগ বছ অ’টিটিৰ প্ৰথম চিজনৰ প্ৰতিযোগী। তেওঁক বিগ বছৰ মঞ্চৰ পৰা দৰ্শকৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া হৈছিল। কিন্তু সেই সময়ত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বিগ বছৰ মঞ্চৰ পৰা প্ৰভাৱ পেলাব নোৱাৰিলে। আজি, উৰ্ফি আৰু বিতৰ্ক ইজনে সিজনৰ সমাৰ্থক হৈ পৰিছে। তেওঁ যত থাকিব, বিতৰ্ক হ’ব। উৰ্ফি প্ৰায়ে তাইৰ অদ্ভুত পোছাকৰ বাবে নেটিজেনৰ চিকাৰ হয়। তেওঁ কোনো কাৰণত বা আন কাৰণত সংবাদ মাধ্যমত আছে। তেওঁ সংবাদ মাধ্যমত থাকিবলৈ যিমান পাৰে সকলো কৰিব পাৰে, এতিয়ালৈকে সকলোৰে বাবে এয়া স্পষ্ট।

শেহতীয়াকৈ, উৰ্ফিয়ে তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পৃষ্ঠাত নিজৰ কেইবাখনো ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ছবিবোৰ এই মুহূৰ্তত নেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে, নেটিজেনসকলৰ লগতে তেওঁৰ অগণন অনুৰাগীসকলৰ মাজত। ছবিখনত তাইৰ এই শেহতীয়া চেহেৰাটোৱে জালৰ মাজেৰে উত্তাপ বিয়পাই দিছে। ছবিখনত উৰ্ফিক নীলা-ডেনিমত দেখা গৈছে। তেওঁ শৰীৰৰ সন্মুখভাগ চুলিৰে ঢাকি ৰাখিছিল। অৱশ্যে, এইটো তাইৰ নিজৰ চুলি নাছিল, সেয়া স্পষ্ট। কিন্তু অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এই সাজ-সজ্জাত থকা চেহেৰাটোৱে তেওঁৰ অগণন অনুৰাগীসকলকো প্ৰভাৱিত কৰিছে। তেওঁ প্ৰয়োজনতকৈ এটা অতিৰিক্ত চেহেৰা ধৰিছে। ছবিখনত, তেওঁক মূৰত হাত দি আৰু কেতিয়াবা চুলিত হাত দি থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে। এতিয়াৰ বাবে, তেওঁ তেওঁৰ চেহেৰাৰ বাবে অনুশীলন কৰি আছে।

উৰ্ফি জাভেদ আজি এগৰাকী অভিনেত্ৰী হিচাপে সামাজিক মাধ্যমৰ পৃষ্ঠাত অত্যন্ত সক্ৰিয়। কোৱাৰ প্ৰয়োজন নাই যে তেওঁ সামাজিক মাধ্যমৰ জৰিয়তে মানুহৰ মাজত এই বৃহৎ স্বীকৃতি লাভ কৰিছে। তেওঁ এই জালৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰি আহিছে। এইটো মন কৰিবলগীয়া যে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ভালদৰে জানে কেনেকৈ সংবাদ মাধ্যমৰ চকু নিজৰ ওপৰত ৰাখিব লাগে!

তেওঁ সংবাদ মাধ্যমত থাকিবলৈ প্ৰতিমুহূৰ্তত কিবা কৰি আছে। কোনে সেইকথা ভাবিছিল! কোনে কি কৈছিল! এয়াই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ যত্ন। তেওঁ নিজৰ জীৱনৰ গৰাকী। তেওঁ আন কাৰোবাৰ নিৰ্দেশত নিজৰ জীৱন চলাবলৈ অনিচ্ছুক। তেওঁ বৰ্তমান যুগত থিয় হৈ থকা নেটৱৰ্ল্ডৰ অন্যতম সংবেদন, ইয়াক কোনো সন্দেহ নকৰাকৈ ক’ব পাৰি।