Breaking

উৰ্ফি জাভেদ কৃপণ ! প্ৰতি মাহে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কিমান উপাৰ্জন কৰে…

0 339

উৰ্ফি জাভেদ স্বভাৱত এজন নাক চূড়া নে গণনাকাৰী? আপুনি ভৱিষ্যতৰ কথা মনত ৰাখি খুব ভালদৰে কাম কৰে নেকি? উৰ্ফিৰ অনুৰাগীসকলৰ লগতে উৰ্ফিৰ সমালোচকসকলে এতিয়া জানিব বিচাৰে। প্ৰতি মাহে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ উপাৰ্জনৰ এক আকলন পোহৰলৈ আহিছে। প্ৰশ্ন টো উত্থাপিত হয় যে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইমান টকাৰে কি কৰে! আপুনি ইয়াক ক’ত ৰাখিব? এই সকলোবোৰ জমাত আছে। এইটো ব্যয় কৰা অভিনেত্ৰীৰ প্ৰকৃতি নহয়। দৰাচলতে, তেওঁ এজন কৃপণ

এই প্ৰশ্নটো কিয়? উৰ্ফিৰ কাপোৰৰ বাবে। উৰ্ফিয়ে তাইৰ কাপোৰেৰে প্ৰচাৰৰ পোহৰ নিজৰ ফালে টানি আনিছিল। কিন্তু তেওঁ ইয়াৰ বাবে অতিৰিক্ত পইচাও খৰচ নকৰে। তেওঁ এটা সাক্ষাৎকাৰত কৈছিল, “মইহে মোৰ কাপোৰ বনোৱা। মই পুৰণি কাপোৰ কাটি নতুন কৰিলোঁ। ডিজাইনাৰ কাপোৰ কিনিবলৈ টকা ক’ত!’ কিন্তু অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ উপাৰ্জনে অন্যকথা কয়।

এক সূত্ৰঅনুসৰি, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ধাৰাবাহিকখনৰ প্ৰতিটো খণ্ডত ২৫,০০০ ৰ পৰা ৩০,০০০ টকা লৈছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ধাৰাবাহিক ‘কসৌটি জিন্দেগী কে’ৰ মাত্ৰ কেইটামান খণ্ডত অভিনয় কৰিছিল। কিন্তু তেওঁ কামটো কৰিবলৈ প্ৰায় ৫৫ লাখ টকা লৈছিল। ইয়াৰ উপৰিও, উৰ্ফিয়ে বিভিন্ন ব্ৰেণ্ডৰ বাবে মডেলিং, বিজ্ঞাপনতো কাম কৰে। ইয়াৰ সৈতে, উৰ্ফিৰ প্ৰতি মাহে উপাৰ্জন কমেও 1.8 কোটি টকা আৰু সৰ্বাধিক 22 কোটি টকা। বলীউডৰ এটা সূত্ৰই এইটোৱেই দাবী কৰিছে। তেতিয়াৰ পৰা, প্ৰশ্ন উত্থাপিত হৈছে যে আপুনি ইমান টকাৰে কি কৰে!

অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ অনুৰাগীসকলে কৈছিল যে দামী কাপোৰৰ কোনো মূল্য নাই, কিন্তু অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ মুম্বাইত নিজৰ এটা ফ্লেট আছে। তেওঁৰ নিজৰ কেইবাখনো গাড়ীও আছে।

!

Leave A Reply