Breaking

গুলপীয়া লেহেঙ্গা আৰু সোণৰ পিন্ধি ন-কইনাই কি কৰিলে চাওক-ভাইৰেল হ’ল ভিডিঅ’

0 1,680

ভিডিঅ’টোত কইনাগৰাকীয়ে এখন ধুনীয়া গুলপীয়া আৰু সোণৰ লেহেঙ্গা পিন্ধি গাড়ী চলাই থকা দেখা গৈছে।কফি কেৱল পানীয় নহয়- ই এক অনুভৱ। বহুতো কফি প্ৰেমীয়ে অনুভৱ কৰে যে নম্ৰ ব্ৰু হৈছে ইন্ধন ভৰাবলৈ সঠিক উপায়, বিশেষকৈ যেতিয়া আপোনাৰ আগত দীঘলীয়া দিন থাকে। আৰু ভাৰতীয় বিবাহ আটাইতকৈ দীঘলীয়া আৰু ৰাতিপুৱাৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা অনুষ্ঠানৰ শৃংখলা। কইনাই সাধাৰণতে দৰাতকৈ বেছি সময় অপেক্ষা কৰিব লগা হয় আৰু অনুষ্ঠানটো ওচৰ চাপি অহাৰ লগে লগে উদ্বেগ বাঢ়ি যায়। গতিকে আপোনাৰ প্ৰিয় কফিতকৈ আপোনাৰ স্নায়ুবোৰ কটাটো কি ভাল।

বাৰাটৰ বাবে অপেক্ষা এটা দীঘলীয়া। গতিকে এই কইনাই বিয়াৰ বাবে সাজু হোৱাৰ পিছত ষ্টাৰবাকচ দৌৰৰ বাবে যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লয়। এগৰাকী ভাৰতীয় কইনাৰ এটা ভিডিঅ’ ছচিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্মত ঘূৰি আছে য’ত তাইক তাইৰ স্নায়ু শান্ত ৰাখিবলৈ তাইৰ প্ৰিয় পানীয়ত চুমুক দিয়া দেখা গৈছে।ভিডিঅ’টোত কইনাগৰাকীয়ে এখন ধুনীয়া গুলপীয়া আৰু সোণৰ লেহেঙ্গা পিন্ধি গাড়ী চলাই থকা দেখা গৈছে। “যেতিয়া কেৱল ষ্টাৰবাকছেহে আপোনাৰ বিবাহৰ উদ্বেগ শান্ত কৰিব পাৰে,” ভিডিঅ’টোত লিখা পাঠটোত কোৱা হৈছে।ভিডিঅ’টো এটা ইনষ্টাগ্ৰাম পৃষ্ঠাত পোষ্ট কৰা হৈছিল, ‘ৱেডলুক মেগাজিন’।ভিডিঅ’টো অনলাইনত পোষ্ট কৰাৰ লগে লগে, ই উন্মাদ হৈ পৰিছিল আৰু 3.9 নিযুতৰো অধিক দৰ্শন আৰু 209 হাজাৰ লাইক লাভ কৰিছিল।