Breaking

শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ জীয়ৰী চাৰা তেণ্ডুলকাৰৰ মহাবিদ্যালয়ৰ আইডিৰ ফটো দেখি ‘আটাইতকৈ বেয়া’ হোৱা বুলি কোনে ক’লে?

0 63

চাৰা তেণ্ডুলকাৰে লণ্ডনৰ আলমা মেটাৰ ভ্ৰমণৰ সময়ত তেওঁৰ মহাবিদ্যালয়ৰ আইডি ফটো প্ৰকাশ কৰিছে, ইয়াক ‘আটাইতকৈ বেয়া’ বুলি অভিহিত কৰিছে – ছবিবোৰ পৰীক্ষা কৰক


ইণ্টাৰনেট সংবেদন আৰু মডেল চাৰা তেণ্ডুলকাৰ, যি বেটিং কিংবদন্তী শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ কন্যা, তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰ বাবে জনাজাত কিন্তু বহুতে নাজানে যে তেওঁ এগৰাকী ঔষধস্নাতক। চাৰা তাইৰ সুন্দৰ চেহেৰাৰ বাবে লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰে। অৱশ্যে, চাৰা কেৱল সৌন্দৰ্যই নহয় কিন্তু মগজুৰ সৈতে সৌন্দৰ্য। শেহতীয়াকৈ তাই স্নাতক মহাবিদ্যালয়লৈ গৈছিল আৰু তাইৰ কলেজৰ দিনবোৰৰ পৰা অবিশ্বাস্য মুহূৰ্তবোৰ ভাগ বতৰা কৰি অতি আৱেগিক হৈ পৰিছিল।


শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ জীয়ৰী চাৰা তেণ্ডুলকাৰ মগজুৰ সৈতে সৌন্দৰ্য। তাই মুম্বাইৰ ধীৰুবাই আম্বানী আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় বিদ্যালয়ৰ পৰা স্কুলীয়া শিক্ষা সম্পূৰ্ণ কৰিছিল।

শচীন তেণ্ডুলকাৰ তেওঁৰ পত্নী অঞ্জলি তেণ্ডুলকাৰৰ সৈতে তেওঁলোকৰ জীয়েক চাৰা তেণ্ডুলকাৰৰ স্নাতক দিৱসত তাত আছিল, যি এতিয়া মডেলিংলৈ তেওঁৰ আগ্ৰহ সলনি কৰিছে। এই বছৰ চাৰাই বলীউডৰ কিছুমান অভিনেত্ৰীৰ সৈতে মডেলিংত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল।

Leave A Reply