Breaking

নিয়া শৰ্মাৰ আকৰ্ষণীয় ফেশ্বনৰ বিষয়ে  জানিলে আচৰিত হব আপুনি …

0 154

 টিভিৰ চুপাৰহট অভিনেত্ৰী নিয়া শৰ্মা তেওঁৰ সাহসী অৱতাৰৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। আজিকালি নিয়া তাইৰ এটা সংগীত ভিডিঅ’ৰ কাৰণে বাতৰিত আছে। তাই নতুন প্ৰকল্পটোৰ প্ৰচাৰ কৰি আছে। ইয়াৰ মাজতে, তেওঁ তেওঁৰ ফেশ্বন বোধৰ ওপৰত প্ৰশ্নৰ উত্তৰো দিছিল।

শেহতীয়াকৈ, নিয়াই সংবাদ মাধ্যমক দিয়া এক সাক্ষাৎকাৰত তাইৰ অদ্ভুত ফেশ্বন বোধৰ বিষয়ে কৈছিল। তাই কিয় এনেধৰণৰ পোছাক আৰু ফেশ্বন পিন্ধে বুলি সোধা হৈছিল? ইয়াৰ উত্তৰত তাই কৈছিল, “হয়, মই এনে অদ্ভুত আৰু বিচিত্ৰ কাপোৰ পিন্ধিবলৈ ভাল পাওঁ, মই সদায় মোৰ ফেশ্বন, মেকআপ আৰু ষ্টাইলত পৰীক্ষা-নিৰীক্ষা কৰি আছো, এয়া মই, মই নিখুঁত আৰু অনন্য কাম কৰিবলৈ ভাল পাওঁ। যদি মোৰ কাপোৰ বা চেহেৰা টো সৰল-মেছি প্ৰকাৰৰ হয় তেন্তে মই ইয়াক ভাল নাপাওঁ।

নিয়া দীৰ্ঘদিন ধৰি এছিয়াৰ আটাইতকৈ আকৰ্ষণীয় মহিলাৰ তালিকাত আছে। তাইৰ হট অৱতাৰ, ফেশ্বন, মেকআপ আৰু চেহেৰা যথেষ্ট বাতৰিত আছে। এই সকলোবোৰৰ বাবে নিয়াক সামাজিক মাধ্যমত কেইবাবাৰো ট্ৰ’ল কৰা হৈছে। অৱশ্যে, তেওঁ নিজৰ জীৱন অতিবাহিত কৰিছে। তেওঁ এতিয়া ট্ৰ’লবোৰ চম্ভালিবলৈ শিকিছে।

কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক’বলৈ গ’লে, নিয়া আজিকালি সংগীত ভিডিঅ’ আৰু ৱেব শৃংখলাৰ অংশ হৈ পৰিছে। তেওঁ টিভিৰ পৰ্দালৈ উভতি আহিবলৈও সন্মত হৈছে। আপুনি কিছুমান ভাল প্ৰকল্প পোৱাৰ লগে লগে, আপুনি টিভিলৈ ঘূৰি আহিব। নিয়া টিভি অনুষ্ঠানটো এহেজাৰত মোৰ ভগ্নী। জামাই ৰাজা, নাগিন আৰু খতৰো কে খিলাড়ীত দেখা গৈছে।