Breaking

ছাত্ৰ মুক্তি সংগ্ৰাম সমিতিৰ কাকপথাৰ আঞ্চলিক সমিতি গঠন

0 2,128

তিনিচুকীয়া জিলাৰ অসম অৰুণাচল সীমান্তৱৰ্তী কাকপথাৰ ১ নং সৰুডিৰাক ৰাজহুৱা পেক্ষাগৃহত আজি  অনুষ্ঠিত ছাত্র মুক্তি সংগ্ৰাম সমিতি কাকপথাৰ আঞ্চলিক সমিতিৰ এক সাধাৰণ সভা অনুষ্ঠিত হয় । উক্ত সভাতে  আঞ্চলিক সমিতিখন পুনৰ গঠন কৰে । পদ্মনাথ গোহাঞি বৰুৱা আদর্শ মহাবিদ্যালয়, ৰাঘৱ মৰাণ আদৰ্শ মহাবিদ্যালয়, ডুমডুমা মহাবিদ্যালয়, উদ্যোগিক প্ৰশিক্ষণ প্ৰতিষ্ঠান কাকপথাৰত অধ্যয়নত শতাধিক ছাত্র-ছাত্ৰী আৰু  ডিব্ৰুগড়ৰ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ বহু কেইজন প্ৰাক্তন ছাত্ৰ ছাত্ৰীৰ লগতে ছাত্ৰ মুক্তি সংগ্ৰাম সমিতিৰ কেন্দ্ৰীয় সহকাৰী সাধাৰণ সম্পাদক তথা ডিব্ৰুগড় বিশ্ববিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰ একতা সভাৰ প্ৰাক্তন সাধাৰণ সম্পাদক ৰাহুল ছেত্ৰীৰ উপস্থিতিত ডিব্ৰুগড়ৰ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ প্ৰাক্তন ছাত্র সৌৰভজ্যোতি দহোতীয়াক সভাপতি, পদ্মনাথ গোহাঞি বৰুৱা আদৰ্শ মহাবিদ্যালয় ছাত্ৰ মানিক মৰাণক সাধাৰণ সম্পাদক হিচাপে লৈ ৩৩ জনীয়া এখন পূৰ্ণাংগ সমিতি গঠিত হয়। সভাত উপস্থিত থাকে তিনিচুকীয়া জিলা সমিতিৰ সভাপতি পাপু দত্ত আৰু কাকপথাৰ আঞ্চলিক সমিতিৰ মুখ্য উপদেষ্টা উদিপ্ত বাঘ বড়া । 

Leave A Reply