Breaking

অমিতাভ বচ্চনৰ বাবে ৰেখা এতিয়াও কুমাৰী…

0 516

তাৰকাসকলৰ অভিনয় দক্ষতাৰ পৰা বলীউডৰ গ্লেমাৰ জগতত তেওঁলোকৰ ব্যক্তিগত জীৱনলৈকে, সকলোবোৰ নেটিজেনৰ অনুশীলনৰ কেন্দ্ৰলৈ আহে। বিশেষকৈ, তাৰকাসকলৰ বিভিন্ন ফেশ্বন সংবেদন বা তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বিভিন্ন অজ্ঞাত কাহিনী সময়ে সময়ে ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰে। অমিতাভ বচ্চন এই পৃথিৱীৰ এটা ব্ৰেণ্ড। তেওঁ এই যুগৰ ডন, তেওঁ ‘মুস্কিল হে নেহি, না মুমকিন হে’ৰ স্পৰ্শত ধৰা পৰিছে।

বিগ বিৰ কেৰিশ্মা ম্লান হোৱা নাছিল যদিও বলীউডত দিনে দিনে বহুতো উজ্জ্বল তাৰকা আছিল। বলীউডৰ ‘শেহেনশ্বাহ’য়ে যোৱা পাঁচ দশক ধৰি ভাৰতীয় চলচ্চিত্ৰ প্ৰেমীসকলৰ হৃদয় জয় কৰি আহিছে। অৱশ্যে, এই জনপ্ৰিয় তাৰকাগৰাকীৰ কেৰিয়াৰৰ লগতে ব্যক্তিগত জীৱনৰ অনুশীলন প্ৰায় ইণ্টাৰনেটত আৰম্ভ হৈছিল। আশা কৰোঁ বলীউডৰ মেগাষ্টাৰ অমিতাভ বচ্চনৰ সৈতে ৰেখাৰ সম্পৰ্কক লৈ হোৱা বিতৰ্কৰ বিষয়ে সকলোৱে জানে। দৰাচলতে, ৰেখা, জয়া আৰু অমিতাভ বচ্চনৰ প্ৰেম ত্ৰিভুজ বিষয়টো সদায় ইণ্টাৰনেট জগতত এক চুপাৰহিট।

শেহতীয়াকৈ এটা বাতৰি আছে যে আপুনি শুনি সঁচাকৈয়ে আচৰিত হ’ব। জয়া বচ্চনে অমিতাভৰ সৈতে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হোৱাৰ পিছত লাইমলাইট পৃথিৱীৰ পৰা আঁতৰি যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল। তেতিয়াই একাধিক অভিনেত্ৰীৰ সৈতে অমিতাভৰ সম্পৰ্ক তীব্ৰতৰ হৈছিল। বিশেষকৈ, অমিতাভ ৰেখাৰ খুব ওচৰলৈ আহিছিল। অনস্ক্ৰীণ ৰোমাঞ্চৰ উপৰিও, ছেটৰ বাহিৰত তেওঁলোকৰ জীৱন সুবিদিত। জয়া বচ্চনেও এই বিষয়ে জানিব পাৰিছিল।

তেতিয়া এইটো প্ৰকাশ পাইছিল যে ১৯৮৩ চনত কুলি চলচ্চিত্ৰৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত অমিতাভ বচ্চন আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল। তেওঁক ২ মাহৰ বাবে বিচনাত বিশ্ৰাম ত ৰখা হৈছিল। ৰেখাই এই বিষয়ে গম পোৱাৰ লগে লগে চিকিৎসালয়লৈ দৌৰি যায়। কিন্তু তাত তেওঁ অমিতাভ বচ্চনৰ পত্নী জয়া বচ্চনক লগ পাইছিল। জয়া বচ্চনে ৰেখাক চাবুক মাৰিছিল আৰু তাইক তাৰ পৰা বাহিৰলৈ উলিয়াই দিছিল। আৰু সেইকাৰণে ৰেখাই গোটেই ৰাতি কান্দিছিল।

Leave A Reply